Kullanım Koşulları

Bu şartlar ve koşullar, https://abdullahki.com adresinde bulunan abdullahki.com Web Sitesinin kullanımına ilişkin kural ve düzenlemeleri ana hatlarıyla belirtir. Bu web sitesine erişerek bu hüküm ve koşulları kabul ettiğinizi varsayıyoruz.

 1. Kullanıcı web sitemizi ziyaret ederek kullanım koşullarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini belirtmiş olur. abdullahki.com, ziyaretçi ve kullanıcılarına bildirmeden kullanım koşullarını güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanım koşullarının yeni versiyonuna ulaşmanız için ihtiyaç duyulan bağlantı menüler halinde her vakit için ana sayfada yer alacaktır.
 2. Bu web sitesinin fikir, makale, altyapı genel olarak telif ve öteki her türlü hakları abdullahki.com’a aittir. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve diğer üçüncü taraf şirket ve uygulamalar bu web sitesinde sunulan içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez.
 3. Kullanıcı, web sitemizde yer alan makaleleri yazılı izin alarak ve açıkça kaynak göstererek, içerisinde herhangi bir editleme yapmadan kullanabilir. İçerikten faydalanmak isteyen ziyaretçi ve kullanıcı, internet ve başka dijital mecralardaki kullanımlarda web sitemize aktif bağlantı paylaşacağını kabul eder.
 4. Kullanıcı abdullahki.com’da yer alan makaleyi internet ortamları dahil olmak üzere basılı materyaller, DVD, CD, PDF gibi herhangi bir ortamda ticari amaç güdecek biçimde kullanamaz -abdullahki.com yöneticileri ve kullanıcıları tarafından oluşturulmayan, başka mecralardan elde edilen içerik bu hükmün kapsamı dışındadır.
 5. Üçüncü şahıslar tarafınca üretilmiş içeriğe dair web sitemiz hiç bir sorumluğa sahip değildir. Olası bir telif hakkı ihlali olması halinde, tarafımıza yapılacak taleplerde, araştırmalar yapıldıktan sonra en az 7 iş günü içerisinde içerikler yayından kaldırılacaktır. abdullahki.com yasalara ve genel ahlak kurallarına uygun içerik yayımlamaktadır.
 6. Web sitemizde paylaşılanların yasalara veya ahlak kurallarına aykırılık göstermesi ve bu durumun bildirilmesi halinde, içerik en az 7 iş günü içerisinde yayından kaldırılacak veya düzenlenecektir. Bunlarla birlikte kaleme alınan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı ya da direkt uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan web sitemiz sorumlu tutulamayacağı gibi hak da talep edilemez.
 7. Kullanıcılar web sitemizde içerik oluşturabilir ve bunları yayımlayabilirler. Kullanıcılar, hazırlayıp yayımladıkları makalelerden şahsen sorumlu tutulmaktadırlar. abdullahki.com yöneticileri kayıt altına alınacak içerik üzerinde değişiklik yapmak, yayınlamak ya da yayından kaldırmak da dahil olmak üzere her türlü tasarrufta bulunabilirler. Kullanıcılar abdullahki.com üzerinde oluşturdukları ve yayımladıkları içerik üzerinde hiçbir hak iddia edemez.
 8. Web sitemiz kullanıcının bilgisayarına virüs, truva atı ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.
 9. Kullanıcı, abdullahki.com’a ve resmi Twitter, İnstagram, Facebook ve diğer sosyal medya mecralarındaki sayfalarına göndermiş olduğu yorum ve paylaştığı içerikten ve diğer her türlü davranışından mesuldür. Kullanıcı bu sayfada hali hazırda bulunan kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve terbiye kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. abdullahki.com yöneticileri uygun olmayan yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcıya haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.
 10. Web sitemiz kişisel olmayan bir takım kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatik olarak toplamaktadır. Bu bilgileri sistem ve altyapının geliştirilmesi için istatistiksel veri olarak veritabanında saklar ve kullanma hakkına sahiptir. Ziyaretçinin ve üyelerin haberi olmadan kendileriyle alakalı kişisel data toplanmamaktadır.
 11. abdullahki.com’un eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir platformun bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdir.
 12. abdullahki.com, sayfalarında öteki sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir internet platformuna bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına gelmez ve bağlantı verilen hiçbir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin farklı gizlilik politikaları ve kontrolümüz dışındaki şartlara sahip olabileceğini de lütfen unutmayın. Lütfen herhangi bir işlemde bulunmadan önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve Hizmet Koşullarını kontrol ettiğinizden emin olun.

 1. Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere abdullahki.com’un faaliyet gösterdiği ve göstereceği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.
 2. Bu web sitesindeki tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. abdullahki.com, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Buradaki bilgileri uygulayıp uygulamamak tamamen sizin kararınızdır. Bu nedenle doğabilecek sorunlardan web sitemiz veya site yöneticileri sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikası için buraya tıklayın.

Follow Us