Ahrefs Ücretsiz Backlink Checker

Merhaba değerli blog okuyucularım bugün sizlerle Ahrefs Ücretsiz Backlink Checker nedir, nasıl kullanılır ve diğer soruları cevaplayacağım.

Ahrefs Nedir?

İlk olarak en temelden ahrefs nedir ondan bahsedeyim. Ahrefs şuan en popüler ve en güçlü seo araçlarından biridir. Ahrefs sayesinde anahtar kelime analizi, rakip analizi, web site denetleyicisi, backlink denetleyicisi gibi çok fazla özellik sunar.

Backlink Checker(Denetleyici) Nedir?

Web sitenize gelen backlinkleri bulup denetleyen webmaster aracıdır. Backlink nedir diye soracak olursanız daha önce yazmış olduğum Backlink Nedir? adlı yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Ahrefs Ücretsiz Backlink Checker Nasıl Kullanılır?

ahrefs

 

İlk olarak bana tıklayarak web sitelerine gidelim.

Web sitemize gittikten sonra Domain veya Url giriniz kısmına web sitenizin ana sayfa linkini giriniz.

Ve Gördüğünüz üzere web sitenize gelen backlinkleri görmüş oldunuz nereden kaç dr ur ile    dofollow yada nofollow olarak geldiğini görebilirsiniz.

 

Backlink Checker

Özetle

Ahrefs Free Backlink Checker

Bende web sitemde backlink analizi için ahrefs in ücretsiz backlink denetleyicisini kullanıyorum.ve bana gösterdiği bilgiler doğrultusunda çalışmalarımı ona göre yapıyorum.

Evet arkadaşlar bugün sizlerle beraber ahrefs backlink checker tool nedir nasıl kullanılır konularını işledik.Anlamadığın yada yapamadığın bir şey olursa yorumlar kısımında belirtmeyi unutmayınız.

Bir Önceki Yazımız olan Discord bot 7/24 yapma konusu için tıklayınız.