Ücretsiz Teamspeak 3 Sunucusu Nasıl Açılır?

Merhabalar Ücretsiz Teamspeak 3 Sunucusu Nasıl Açılır? sorusuna geçmeden Teamspeak 3(Ts3) nedir ondan bahsedelim.Son günlerde Discordun çıkmasıyla birlikte popülerliğini biraz kaybetse de ülkemizde çokça kullanılan Teamspeak programı hem sesli hem de yazlı bir şekilde iletişim kurmamızı sağlayan bir program ama bu programda sunucu açmak için bir miktar para ödemelisiniz Ama ben bugün sizler için teamspeak 3’ü nasıl ücretsiz bir şekilde alabileceğinizi göstereceğim. Sizler için bugün en iyi 3 Teamspeak ücretsiz server açabileceğiniz site anlatacağım.

Blog uma düzenli olarak içerik yazıyorum siz de ana sayfaya giderek ilginizi çeken ya da ihtiyacınız olan bilgilere ulaşıp okumak için gidebilirsiniz. Teamspeak 3

Ücretsiz Teamspeak 3 Sunucusu Nasıl Açılır?

Bunun için farklı farklı siteler vardır ama ben bugün size en güvenilir ve en iyi ücretsiz teamspeak 3 sunucusunu açmayı göstereceğim. Ücretsiz Teamspeak 3 Sunucusu Nasıl Açılır? ve hangi siteler ile açılır hadi ona bakalım.

Ts3Cloud

Ts3Clod benimde kullandığım popüler olan bir Teamspeak 3 sunucu kurma sitesidir.

Ulaşım : Ts3Cloud

MyFreeTS.net

Ddos korumalı ve ayarlanabilir olması sayesinde myfreets.net sayesinde güzel bir ücretsiz ts3 sunucu kurabilirsiniz.

Ulaşım :  MyFreeTs

MasterTs3

Bu sitede tamamen ücretsiz, düşük ping değerli ve ddos korumalı sunucular barındırıyor. Ayrıca ücretsiz müzik botu hizmetide sunuyorlar girip bakmanızı tavsyie ederim.

Ulaşım :  MasterTs3