En İyi Discord Botları Nelerdir?

Merhaba arkadaşlar sizlere daha önce Discord müzik botlarından biri olan çalgı botundan bahsetmiştim bu gün ise sizlere En iyi Discord Botları Nelerdir? konusundan bahsedeceğim.

Discord Nedir?

Discord sesli ve yazılı olarak mesejlaşıla bilen ts3(team speak 3) ve skype karışımı bir şeydir.Daha detaylı bilgi için Tıklayınız

Her sunucuda bulunması gereken botlar


MC-AT

MC-AT discord sunucunuz da paylaşılan reklamları engeller , küfürleri engeller, gelen kişileri ayarladığınız kanala resimli bir şekilde atar sayaç özelliği var ve daha sayamadığımız onlarca özellik sizde botu discord sunucunuz da kullanmak istiyorsanız aşağıda davet linki vardır.

Davet linki

mc-at

Mee6

Mee6 discord sunucularında kullanma oranında en popüler discord botudur. Birçok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler genel olarak  yönetim komutları içerir. Küfür , büyük harf , link , tekrarlanan içerik(spam) gibi bir çok şeyi engelleyebilirsiniz.Ayrıca son zamanlarında müzik çalma özelliği ekleyip artık müzik çalabilmektedir. Bir diğer husus ise web panel ile internet siteleri üzerinden yönetebilirsiniz. Sizde botu discord sunucunuz da kullanmak istiyorsanız aşağıda davet linki vardır.

Davet linki

mee6

Rhythm

Rhythm tek amacı müzik çalmak olan bir discord bottur. Rhythm ile kesintisiz ve kaliteli müzik için kullanmalısınız.Sizde botu discord sunucunuz da kullanmak istiyorsanız aşağıda davet linki vardır.

Davet linki

Rythm

Lucıfer

Lucıfer bot henüz yeni olmasına rağmen kendisini bu listeye dahil ediyorum çünkü kullanımı kolay türkçe ve tamamen kullanıcı odaklı bir bottur.Sizde botu discord sunucunuz da kullanmak istiyorsanız aşağıda davet linki vardır.

Davet linki

lucifer

Özetle

En İyi Discord Botları Nelerdir?

Ben kişisel olarak mee6 ve mc-at botlarını kullanıyorum.

Evet arkadaşlar bugün sizlerle beraber En iyi Discord botları  işledik. En önemlisi anlamadığınız yada takıldığınız bir şey olursa yorumlar kısımında belirtmeyi unutmayın.
Bir Önceki Yazımız İçin Tıklayınız .